Kümme minutit koos Valerie Turpiniga: treenimine kogu kehale

Kui teil pole kodus jõusaali jaoks palju aega, proovige kümme minutit koos Valerie Turpiniga: Le Program Pleine Forme. Iga päev 10 minutit harjutades parandate oma figuuri ja pinguldate keha lihaseid.

Umbes kümneminutilised treeningud Valerie Turpiniga

Programm koosneb viiest osast. Iga osa kestab 10 minutit ja hõlmab koormust teatud probleemsele alale: käed, jalad, abs. Seega, tehes iga päev 10 minutit, peate järjekindlalt treenima kõik teie keha lihased. Valerie peab tunde intensiivses tempos, kõik harjutused on tuttavad, kuid on teatud uudseid külgi. Programm aitab muuta jalad saledaks, pingutada tuharaid, eemaldada küljed ja vähendada käte rasva.

Le Pleine Forme programm sisaldab 5 kümneminutilist õpet järgmistest kehaosadest:

1. Biitseps ja triitseps, tuharad, ülakõhud.
  2. Rindkere lihased, kaldus, tuharad, nelipealihased, reieluu.
  3. Alumised kõhulihased, selg, puusad.
  4. Õlad, neljad, külgmised kõhulihased
  5. Rindkere lihased, tuharad ja vajutage täielikult.

Täiustatud spordikompleksi jaoks võib see tunduda piisavalt lihtne, kuid enda vormis hoidmiseks sobis see ideaalselt. Lisaks saate parima efekti saavutamiseks kasutada individuaalset veerandit Valerie Turpin ja muid treeningprogramme.

Kui tihti peaksin Valerie Turpini juures töötama? Kõik sõltub vaba aja sisust ja teie füüsilise vormi tasemest. Võite treenida iga päev 10 minutit, kui teil on vähe aega või kui te pole veel valmis rohkemat tegema. Või võite teha harjutust tervikuna, näiteks 3-4 korda nädalas. Kuid viimane võimalus on sobivam väljaõppinud tüdrukud, kes on pikka aega tegelenud sobivusega. Programm, Valerie on hea, sest saate kombineerida kümme, kui soovite.

Kümneminutilise Valerie Turpini plussid ja miinused

Plussid:

1. Peaks ainult 10 minutit. Nõus, igaüks võib leida nii väikese aja koduseks treenimiseks.

2. Kõik Valerie treeningud on reipad ja energilises tempos. Igav on peaaegu võimatu.

3. Prantsuse treener annab hea treeningu jalgadele ja tuharatele. Pange tähele, et programm Valerie Turpin - Bodysculpt on reite arvestades ka suurepärane.

4. Märkasin, et see harjutus aitab eemaldada puusad ja vähendada vöökohta.

5. Kümme minutit koos Valerie Turpiniga sobib suurepäraselt “tugivormi” jaoks. Kui olete juba saavutanud head vormisoleku tulemused, suudab see kompleks neid edukalt parandada.

6. Võite kasutada ühte perioodi kui täiendav koormus põhikoolitusele. Kas teete näiteks mõnda spordiprogrammi, kuid soovite suurendada tuharate koormust. Tehke Valerie Turpiniga kümme minutit pärast põhiseansse, suurendades seeläbi selle efektiivsust.

Miinused:

1. Video on tehtud ainult prantsuse keeles.

2. Programmil pole kardiotrenni ja nagu teate ilma aeroobse treeninguta, õnnestuks kaalu palju raskemini kaotada.

3. Koolitust ei saa nimetada terviklikuks. Kui teil on kuju parandamise nimel palju tööd, valige täielik tervisekursus. Näiteks võite proovida Jillian Michaelsiga 30-päevast purustamist.

Diskrimineeriv koolitus Valerie Turpiniga on nii lihtne kui ka väga tõhus. Pingutad keha, toniseerid lihaseid ja vähendad volüümi. Kuid tervikliku lähenemisviisi jaoks valida näiteks Jillian Michaelsiga treenimine ja Valerie klassid lisakoormuseks lahkumiseks.